Su Borcunu Sorgulama

Su borcunu sorgulama

Dakikalar içerisinde faturanıza ait borcunuzu öğrenmek istemez misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz! O halde hemen sistemimiz üzerinden abone numaranızı yazarak su borcunu sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Su kullanımınıza ait oluşan faturanızın adresinize ulaşmasını beklemenize gerek kalmadan su borcu sorgulama işlemi sayesinde online olarak fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Su kullanımına bağlı olarak oluşan faturanıza ait borcu öğrenmek için Isparta su, Adapazarı su, Balıkesir su, İski, İzmir Su veya Bursa su faturası gibi bulunduğunuz bölgedeki dağıtım firmasına ait borç bilgilerini sorgulatmanız gerekir. Bu sebeple su kullanımından doğan borcunuzu öğrenmek adına faturanızı sorgulatırken mutlaka ikametgâh ettiğiniz bölgede bulunan su dağıtım firmasını seçip, işleminizi o şekilde tamamlamanız gerekmektedir.

Örneğin su borcunu öğrenme işlemi İstanbul bölgesi için İSKİ’yi seçerek yapılabilir. Bölgeler bazında dağıtım firmalarının listesi ise şu şekilde; Konya – KOSKİ, İzmir – İZSU, İstanbul – İSKİ, Ankara – ASKİ, Erzurum – ESKİ, Mersin – MESKİ, Antalya – ASAT, Adana – ASKİ, Kayseri – KASKİ, Diyarbakır – DİSKİ, Bursa – BUSKİ, Samsun – SASKİ, Gaziantep – GASKİ, İzmit – İSU, Sakarya –SASKİ ve Eskişehir – ESKİ

Su kullanmanız sonucunda oluşan fatura borcunuzu öğrenmek için sorgulatma yapabileceğiniz online panelimizi ziyaret edebilir ve bölgenizde yer alan dağıtım firmasını seçerek su borcu sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz.

İski Su Borcunu Sorgulama

1981 senesinde kurulan İski, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olan bağımsız bütçeli bir kuruluş olarak hizmet vermektedir. Toplamda 5 bin 461 kilometrekareye hizmet veren İski ile ilgili güncel ve eski aylara ait faturalarınızı RH-018 nolu lisans belgesi ile hizmet veren sitemiz üzerinden istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz. Su faturası sorgulama İski ile ilgili yapacağınız tüm sorgulama işlemleri sadece bir kaç dakika içerisinde tamamlanacaktır.