Doğalgaz Borcu Sorgulama

doğalgaz borcu sorgulama

Diğer yakıt türleri ile kıyas yapıldığında çok daha temiz ve zararsız bir yakıt olma özelliğine sahip olan doğalgaz, kömür ve petrol ürünlerinin tam aksine kullanım olarak çevreye en az zarar veren yakıt türlerinin başında gelmektedir. Eğer sizde evinizde ya da iş yerinizde doğalgazla ısınmayı tercih ediyor ve doğalgaz faturanızı öğrenmek istiyorsanız, sorgulama panelimizi ziyaret ederek doğalgaz borcu sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Artık her şeyi internet üzerinde halledebiliyorken evde posta beklemeye son! Sanal çağa ayak uydurmanın vakti geldi de geçiyor. Eğer sizde bir an önce internet dünyasının sağlamış olduğu faydalardan yararlanmak istiyorsanız, 7 gün 24 saat sorgulama panelimizden istediğiniz saatte ve istediğiniz yerde doğalgaz borcu sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Doğalgaz kullanımı sonucunda oluşan borcunuzu öğrenebilmek için hangi dağıtım firmasının size hizmet ettiğini bilmeniz ve daha sonra panelden bölgedeki dağıtım firmasının adını seçip, abone bilgilerinizi (numaranızı) yazarak doğalgaz faturanıza ait borcu sorgulamanız gerekmektedir.

Türkiye’nin birçok bölgesinde doğalgaz yakıtının dağıtımı ve tedarik edilmesi bölgelere göre belirtilmiş firmalar tarafından yapılmaktadır. Bu firmalardan bazıları; Bursa Gaz, İGDAŞ, KIRGAZ Doğalgaz, İzmir Gaz, Düzce Ereğli Doğalgaz, Niğde Gaz ve Aksaray Gaz’dır.

Doğalgaz borcu sorgulama İGDAŞ, İzmir Gaz veya Bursa Gaz şeklinde hangi firmadan hizmet alıyorsanız o firmanın sonuçlarını vermektedir. Bazen bütün dağıtım firmalarına ait bilgi ve sonuçlara aynı panelden ulaşmak zor olabilir, biz bunu göz önünde bulundurarak bütün firmalara ait sorguları aynı panelin içerisinde bir araya getirdik.